אחריות על
התלהבות האורחים

אחריות על התלהבות האורחים באירוע שלך

השף בקופסה הוא הקייטרינג היחיד שנותן אחריות על התלהבות האורחים באירוע שלך. אנו מבטיחים החזר של 20% על תפריטי השף והפרימיום אם נשמע ממך שחוויית האורחים הייתה פחות מ"וואו!". בלי שאלות ובלי אותיות קטנות.

אנו ממוקדים לא רק בלהגיש את האוכל הטוב ביותר, אלא בהצלחה של האירוע. בעשר השנים האחרונות אנחנו בשף בקופסה הוצאנו כיבוד לאלפי אירועים וקיבלנו המון מחמאות מלקוחותינו, ולא פחות חשוב – גם מהאורחים.

מתוך הניסיון הרב הזה וההבנה שתחושת ה״וואו״ של האורחים היא אחד ממרכיבי ההצלחה של האירוע, יצרנו קבוצה מובחרת של תפריטי ״המיטב של המיטב״ שלגביה אנחנו נותנים אחריות על תחושת ההתלהבות של האורחים שלך. תפריטים אלו תוכננו להיות עשירים ומגוונים במיוחד והם לא משאירים ברירה לאורחים אלא להתלהב.

לכן, החלטנו לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולתת התחייבות כספית להתלהבות האורחים מתפריטים אלה. אנחנו מבטיחים החזר של 20% מהסכום ששילמת לנו אם נשמע שהרגשת האורחים באירוע הייתה כל דבר שהוא פחות מ״וואו״.

בלי שאלות, בלי אותיות קטנות.

ההחזר יינתן בהעברה בנקאית על תפריטי השף בלבד. אנחנו מאפשרים שינויים מסוימים בכמויות אבל כל שינוי אחר (במרכיבים או בהכנה) עלול לפגוע בהרמוניה של התפריט ובתחושת ההצלחה הכוללת של האירוע (ולא בגלל מנה מסוימת שלא הייתה טעימה למישהו מסוים).

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו אחרי האירוע ולחלוק איתנו את חווייתכם. אנחנו מתחייבים להחזר בלי שום הסברים נוספים. כי אנחנו בטוחים במה שאנחנו מוציאים ולא פחות חשוב – נותנים בכם אמון.

ספרו לי על האירוע שלכם

לשריון תאריך ולשיחת ייעוץ אישית איתי ללא התחייבות השאירו כאן הודעה  או התקשרו אלי לישיר
  054-751-4061
  בין השעות 9:00-18:00

  אנחנו רוצים לשמוע על האירוע שלך. התקשרו עוד היום לברר פניות בתאריך האירוע שלכם. בשיחת ייעוץ אישית – חינם וללא כל התחייבות – נבדוק יחד אם השף בקופסה הוא הפתרון המתאים לאירוע בר/בת מצווה מושלם עבורך.

  לשריון תאריך לאירוע ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

   לקוחות סופר מרוצים נוספים >