ספרו לי על האירוע שלכם

לשריון תאריך ולשיחת ייעוץ אישית איתי ללא התחייבות השאירו כאן הודעה  או התקשרו אלי לישיר
  054-751-4061
  בין השעות 9:00-18:00
  לחצו כאן לקרוא עוד אודות האחריות להתלהבות האורחים

  אנשים רבים אשר שואפים לערוך אירוע איכותי ובלתי נשכח מבינים כי ישנה חשיבות רבה לאוכל. קייטרינג איכותי לאירועים קטנים נועד להעניק פתרון מקצועי לבעלי האירוע כך שהם יוכלו לתת לאורחים את הטוב ביותר, אווירה נעימה ואיכותית, ומעל הכל אוכל טעים, טרי ומגוון. למעשה, ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים באפשרות של קייטרינג איכותי לאירועים קטנים, בעיקר כאשר מדובר על אירוע אינטימי אשר כולל חברים קרובים ומשפחה בלבד. בעקבות הביקוש הרב כיום קיימות חברות רבות אשר מציעות קייטרינג לאירועים קטנים, כאשר לבחירה נכונה ומושכלת חשיבות רבה. השף בקופסה הינה חברה מקצועית אשר מנוהלת על ידי יובל רוזנן, בוגר בית הספר הגבוה לבישול צרפתי בפריז, אשר עבר השתלמויות רבות בתחום, כמו כן החברה מציעה קייטרינג למסיבה בבית, קייטרינג ל20 איש, קייטרינג בשבת למסיבת יומולדת ועוד.

  קייטרינג למסיבה בבית

  קייטרינג למסיבה בבית הינו מוצר אשר יכול להתאים לכל סוג של אירוע קטן או מסיבה אשר מתקיימת בביתכם ולא באולם אירועים חיצוני. מדובר על קייטרינג איכותי אשר מורכב מאוכל טרי, צבעוני וטעים במיוחד אשר יכול לשדרג כל אירוע לאירוע ייחודי ובלתי נשכח. השף בקופסה מתמחים בהיצע רב של שירותי קייטרינג איכותי ומקצועי במיוחד, ומציעים לכל לקוח ליווי אישי לאורך כל הדרך, על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

  קייטרינג ל20 איש

  קייטרינג ל20 איש הינו קייטרינג אשר מתאים לקבוצה קטנה של אנשים ולאירוע אינטימי יחסית. מדובר על קייטרינג איכותי וקטן אשר מורכב מאוכל טעים וטרי אשר נעשה במקום ולפי הזמנה, כך שאתם והאורחים שלכם תוכלו ליהנות מהטוב ביותר.

  קייטרינג בשבת למסיבת יומולדת

  אירועים רבים נערכים בעיקר בסופי השבוע הן מבחירה אישית והן על מנת להתחשב באורחים אשר בדרך כלל עובדים במהלך ימי השבוע. השף בקופסה מתמחים באפשרות של קייטרינג בשבת למסיבת יומולדת ומעניקים לכל לקוח את השירות האישי והמקצועי ביותר. החברה מנוהלת על ידי יובל רוזנן, בוגר  "ESCF Ferrandi" אשר רכש את ההשכלה הקולינרית שלו בבית הספר הגבוה לבישול צרפתי אשר בפריז. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות פרטי ועסקי כאחד, כאשר כל לקוח מקבל ייעוץ אישי, ליווי לאורך כל הדרך.

  ספרו לי על האירוע שלכם

  לשריון תאריך ולשיחת ייעוץ אישית איתי ללא התחייבות השאירו כאן הודעה   או התקשרו אלי לישיר
   054-751-4061
   בין השעות 9:00-18:00